Zarobki

Ile zarabiają uczestnicy Warsaw Shore?


Ocena

Wiele osób zastanawia się, jakie są dochody uczestników popularnych programów typu reality show. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile zarabiają uczestnicy Warsaw Shore, przeczytaj przygotowany przez nas tekst. Miłej lektury!

Warsaw Shore to popularne w Polsce reality show. Jego idea jest w gruncie rzeczy dość prosta: pokazać, jak bardzo rozrywkowe życie mogą prowadzić nastolatkowie. Część spośród nas zastanawia się nie tylko nad tym, jakie będą dalsze perypetie bohaterów, ale także nad tym, ile zarabiają uczestnicy Warsaw Shore.

Czy da się jednoznacznie stwierdzić, ile zarabiają uczestnicy Warsaw Shore?

Niestety, udzielenie jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie nie jest możliwe. Taki stan rzeczy wynika stąd, że osoby uczestniczące w tym programie starają się we własnym zakresie budować pozycję w świecie celebrytów. Ponadto, nie ma obowiązku publikowania dochodów z tytułu uczestnictwa w programach reality show.

Jeśli doniesienia medialne są prawdziwe (Super Express, Plotek.pl, Kozaczek.pl), uczestnicy tworzący słynną Ekipę z Warszawy nie otrzymywali zbyt dużego wsparcia finansowego podczas kręcenia odcinków reality show. Zgodnie z doniesieniami było to zaledwie… kilkaset złotych tygodniowo.

Oczywiście, taki stan rzeczy nie oznacza jeszcze, że dochody przekazane podczas nagrywania programu to jedyne wynagrodzenie wypłacone uczestnikom. Niestety, nie zostały opublikowane oficjalne informacje odnośnie tego, ile zarobili uczestnicy Warsaw Shore. Ponieważ sam program okazał się raczej udanym projektem, możemy jedynie spekulować, że jego bohaterowie osiągnęli atrakcyjne dochody z tytułu uczestnictwa.

Ponadto, trzeba pamiętać, że uczestnicy programu starają się wykorzystać potencjał, jaki dało im uczestnictwo w popularnym reality show. Przykładowo, niektórzy uczestnicy Ekipy z Warszawy osiągają dochody z tytułu… uczestnictwa w imprezach. Szacuje się, że jednorazowe wpływy wynoszą wówczas od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych.


Zobacz też:
Avatar photo
415 Artykuł(y)

o autorze
Jest księgową, ostatnio jej specjalizacją stały się zawiłości prawne Polskiego Ładu. Dodatkowo interesuje się finansami osobistymi.
Artykuły
Nasze propozycje
Zarobki

Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych – co należy wiedzieć?

Zarobki

Cena brutto i cena netto – czym się różnią? Brutto i netto w świetle podatku VAT

Zarobki

18,30 brutto – ile to netto (umowa zlecenie)? Sprawdź minimalne stawki godzinowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.