Zarobki

Ile zarabiają prezenterzy telewizyjni najbardziej popularnych stacji w Polsce? Poznaj zarobki znanych dziennikarzy!

1 minut(y) czytania

Dziennikarze wykonują bardzo potrzebną i odpowiedzialną pracę. Ogólnodostępne źródła informacji pozwalają zorientować się, co się dzieje w Polsce i na świecie. Jak wynagradzani są pracownicy stacji? Dowiedz się, ile zarabiają prezenterzy telewizyjni.

Chcesz wiedzieć, ile zarabiają prezenterzy telewizyjni czołowych stacji w Polsce? Doskonale się składa! W tym artykule przedstawimy najnowsze informacje o zarobkach dziennikarzy TVP i TVN. Praca polskich reporterów telewizyjnych budzi w narodzie mieszane uczucia. Pracownicy zarówno jednej, jak i drugiej stacji wywołują ogromne emocje. Nie ulega jednak wątpliwości, że zawód reportera telewizyjnego niesie ze sobą liczne wyzwania. Najpopularniejsze gwiazdy są również pod stałą obserwacją mediów. Ile zarabiają prezenterzy telewizyjni? Sprawdź, na jakie zarobki mogą liczyć dziennikarze w Polsce!

TVP – jak wynagradzani są reporterzy?

Co pewien czas w prasie i mediach pojawiają się doniesienia o zarobkach najbardziej znanych ludzi w Polsce. Szczególne emocje budzą pensje pracowników telewizyjnego nadawcy publicznego (TVP). Wiele osób ma wątpliwości, czy postępowanie reporterów Telewizji Polskiej jest zgodne z kodeksem dziennikarskim. Dziennik Gazeta Prawna ujawniła wysokość wynagrodzenia, które otrzymują pracownicy TVP. Ile zarabiają reporterzy telewizyjni? Pensje wahają się od 20 do nawet 40 tysięcy złotych brutto miesięcznie. Dochody zależne są od stażu pracy oraz popularności danego dziennikarza.

Ile zarabiają prezenterzy telewizyjni TVN?

Zarobki pracowników polskiej komercyjnej stacji telewizyjnej (TVN) również są owiane tajemnicą korporacyjną. Według doniesień mediów można jednak wnioskować, że kształtują się na podobnym poziomie jak u konkurencji. Chodziły jednak słuchy, że niektóre gwiazdy są wynagradzane znacznie lepiej. Zatem ile zarabiają prezenterzy telewizyjni TVN? Według dziennika „Super Express” Piotr Kraśko otrzymuje nawet 70 tysięcy złotych miesięcznie.

Kliknij!
Ile zarabia kucharz, czyli wynagrodzenie za pracę z pasją

Praca w telewizji, choć bardzo dobrze płatna, nie zawsze jest spełnieniem marzeń. Wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Sława i duże pieniądze idą w parze z brakiem prywatności i spokoju.

Zobacz też:
Avatar
153 Artykuł(y)

o autorze
Jest księgową, ostatnio jej specjalizacją stały się zawiłości prawne Polskiego Ładu. Dodatkowo interesuje się finansami osobistymi.
Artykuły
Nasze propozycje
Zarobki

Na czym polega praca lektora filmowego? Ile zarabia lektor za użyczanie swojego głosu?

2 minut(y) czytania
Lektor kojarzy nam się z filmem, ale także ze szkołą językową. Która z tych profesji jest bardziej opłacalna? Ile zarabia lektor w…
Zarobki

To, ile zarabia Jeff Bezos, jest liczone w miliardach. Jak się zdobywa taki majątek?

1 minut(y) czytania
Ile zarabia Jeff Bezos – człowiek, który potrafi wykorzystać swoje wykształcenie, pasje i z odwagą realizuje swoje plany? Czy mogło mu się…
Zarobki

Wysokie standardy, prestiżowe miejsce pracy – ile zarabia stewardessa Emirates? Dlaczego tak trudno zdobyć tę pracę?

1 minut(y) czytania
Zawód stewardessy jest wyjątkowy, ale stanowisko w liniach lotniczych Emirates to coś znacznie więcej. Czy to styl życia i pracy, czy kwestia…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.