Zarobki

Ile zarabiają na Fame MMA? Sprawdź te bajońskie kwoty!

2 minut(y) czytania
5/5 - (1 vote)

Ile zarabiają na Fame MMA? Gale cieszą się coraz większym zainteresowaniem kibiców. W związku z tym, gaże zawodników rosną. Ile obecnie wynoszą zarobki freak fighterów? 

Wiele osób, które śledzi poczynania freak fighterów w oktagonie zastanawia się, ile zarabiają na Fame MMA? W gali biorą udział gwiazdy internetu. Dzięki temu generują oni ogromną oglądalność. Za zainteresowaniem kibiców idą także sponsorzy i reklamodawcy, a to wszystko przekłada się na zarobki influencerów, którzy biorą udział w gali. Sprawdź, ile dokładnie zarabiają zawodnicy Fame MMA.

Fame MMA – na czym polega popularność? 

Fame MMA to polska federacja, która organizuje gale typu freak fight show. Pojedynki zawodników toczą się zazwyczaj w formule MMA, ale czasami warunki dostosowuje się pod konkretne walki. W galach biorą udział celebryci, raperzy, influencerzy i youtuberzy. Ważnym aspektem pojedynków celebrytów jest kontekst, który się za tym kryje. Bardzo często w oktagonie rozwiązywane są konflikty i nieporozumienia. Największą oglądalność generują pojedynki skonfliktowanych influencerów. Gala wzbudza wiele emocji nie tylko wśród fanów sportów walki, ale także osób, które śledzą gwiazdy internetu. Z całą pewnością jest także niezwykle opłacalnym biznesem. To, ile zarabiają na Fame MMA, może przyprawiać o zawroty głowy. 

Ile zarabiają na Fame MMA? 

Zastanawiasz się, ile zarabiają na Fame MMA? Jednym z rekordowym wyników finansowych może pochwalić się Sergiusz Górski, znany jako The NitroZyniak. Za udział w walce dostał aż 750 tysięcy złotych. Marta Linkiewicz za walkę z Esmeraldą Godlewską dostała 200 000 złotych. Z kolei gaża Lil Masti wynosiła 450 tysięcy złotych. Stawka Lorda Kruszwila to około 300 000 złotych. Warto pamiętać, że poza wynegocjowanymi stawkami, fighterzy mogą liczyć także na wpływy z Pay-per-view. Zawodnicy, którzy nie są znani z pierwszych stron gazet, dostają jednak nieco mniejsze kwoty – około 20 000 złotych za walkę. Dla porównania, początkujący zawodnicy profesjonalni mogą liczyć na znacznie mniejsze stawki. Oscylują one w granicach 2-3 tysięcy złotych. 

Kliknij!
Ile zarabia Zenon Martyniuk z zespołem? To dziesiątki tysięcy złotych za koncert 

Jeśli zastanawiasz się, ile zarabiają na Fame MMA, wszystko zależy od popularności i tego, jaki zysk wygeneruje walka. Stawki mogą być naprawdę różne, jednak dla topowych zawodników kwoty są naprawdę imponujące.

Zobacz też:
Avatar
375 Artykuł(y)

o autorze
Jest księgową, ostatnio jej specjalizacją stały się zawiłości prawne Polskiego Ładu. Dodatkowo interesuje się finansami osobistymi.
Artykuły
Nasze propozycje
Zarobki

Ile zarabia pracownik biurowy oraz co należy do jego obowiązków?

1 minut(y) czytania
Ocena Biuro kojarzone jest ze spokojnym, cichym i czystym miejscem pracy. Wiele osób właśnie w ten sposób wyobraża sobie swoją przyszłość. Specjalnie…
Zarobki

Marzysz o karierze w radiu? Zobacz, ile zarabia prezenter radiowy!

1 minut(y) czytania
Ocena Praca prezentera radiowego wiąże się z popularnością. Z tego względu wielu ludzi chciałoby uprawiać ten zawód. okazuje się jednak, że praca…
Zarobki

Czym się zajmuje i ile zarabia właściciel firmy budowlanej? Sprawdź!

1 minut(y) czytania
Ocena Posiadanie własnej firmy budowlanej to dobry pomysł na dochodowy biznes. Należy jednak pamiętać, że jedynie najlepsi osiągną w nim sukces. Sprawdziliśmy,…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.