Zarobki

Ile zarabia Wersow, czyli Weronika Sowa z Ekipy Friza – sprawdź, ile influencerka zarabia na YouTube!

2 minut(y) czytania

Ile zarabia Wersow? Ciekawość widzów niedawno zaspokoiła sama Weronika Sowa, czyli członkini Ekipy Friza. Youtuberka na swoim kanale ujawniła miesięczne przychody. Dowiedz się, jakie są zarobki Wersow i co na ten temat uważa Sylwester Wardęga!

Zastanawiasz się, ile zarabia Wersow? Znana influencerka opowiedziała swoim widzom o kulisach swojej działalności i zdradziła wysokość zarobków osiąganych na YouTube. Miesięczna kwota jej przychodów może przyprawić o zawrót głowy! Są jednak osoby, które zarzucają narzeczonej Friza, że jej wyznanie jest nieszczere, a kwota mocno zaniżona. Część internautów uważa natomiast, że wypłata jest nieadekwatna do poziomu trudności jej pracy. Kto ma rację? Co dokładnie powiedziała znana influencerka? Co zarzuca jej Sylwester Wardęga? Sprawdźmy to!

Ekipa Friza – na czym polega jej fenomen?

Ekipa Friza to grupa polskich youtuberów i influencerów. Pierwsze wideo z ich udziałem pojawiło się w sieci 31 sierpnia 2018 roku. Projekt okazał się strzałem w dziesiątkę! Ekipa szybko zyskała popularność. Działalność grupy polega na rozrywkowych filmikach, w których ukazane jest życie i przygody członków ekipy. Grupa przyjaciół zamieszkała w luksusowym domu na obrzeżach Krakowa. Ich realizacje na kanale YouTube mają miliony wyświetleń.

Kim jest dziewczyna Friza, czyli Weronika Sowa?

Weronika Sowa jest narzeczoną Karola Wiśniewskiego, czyli założyciela Ekipy Friza. Studiowała prawo, ale zrezygnowała z edukacji na rzecz kariery w mediach społecznościowych. W 2020 roku zajęła drugie miejsce w Rankingu Polskich Influencerów, który został stworzony przez twórców branżowej konferencji See Bloggers i platformę Influ Tool. Relacja z Ekipą zapewniła jej ogromną popularność i rzeszę wiernych fanów oraz współpracę z popularnymi markami.

Kliknij!
Jak zostać lekarzem w Niemczech? Czy każdy może być lekarzem w Niemczech? Miesięczne wynagrodzenie w euro

Ile zarabia Wersow w mediach społecznościowych?

Znana influencerka może pochwalić się ogromnym sukcesem. Popularność zdobyła głównie dzięki Ekipie Friza. Założyciel grupy nie ujawnia swoich przychodów, choć o ogromnych zarobkach Friza krążą już legendy! Weronika Sowa postanowiła jednak podzielić się ze swoimi fanami informacją o zarobkach. Wersow powiedziała:

„Zarobki są bardzo nieregularne. To zależy od tego, ile wyświetleń ma dany film i ile ich nagram w ciągu miesiąca, czy będę mieć jakąś współpracę, itd. Jest bardzo dużo zależnych od tego, ile w danym miesiącu zarobię, ale przeciętnie z YouTube zarabiam około 50 tys. zł”.

YouTuber Friz – co łączy Karola Wiśniewskiego z Sylwestrem Wardęgą?

Sylwester Wardęga jest znanym youtuberem. Jego kanał na YouTube subskrybuje aż 3,62 milionów osób. Od pewnego czasu pozostaje w konflikcie z jednym z najbogatszych polskich młodych influencerów Frizem i jego ekipą. Wśród zarzutów Wardęgi znajdują się podejrzenia o:

  • plagiat piosenki Ekipy pt. „Shadow”;
  • kradzież pomysłu na sesję zdjęciową Wersow od influencerki Cindy Kimberly;
  • używanie przez Wersow logo z sową, którego autorem jest francuski artysta DFT.

Wardęga zajął się również obliczaniem zarobków Ekipy i jej poszczególnych członków.

Czy Wersow zdradziła całą prawdę o zarobkach?

Ile zarabia Wersow? Zdaniem Wardęgi Weronika Sowa zarabia znacznie wyższe kwoty, niż podała. Na swoim kanale Wardęga opublikował film, na którym komentuje wypowiedź dziewczyny Friza i snuje domysły, że youtuberka może zarabiać miesięcznie nawet pół miliona złotych.

Wiesz już ile zarabia Wersow. Znani influencerzy zarabiają niewyobrażalne pieniądze za swoją działalność w internecie. Bez wątpienia do grona tych osób należy nie tylko Wersow, ale również reszta członków Ekipy Friza. Jeśli chcesz poznać miesięczne wynagrodzenie w innych zawodach, koniecznie sprawdź nasze pozostałe artykuły!

Zobacz też:
Kliknij!
Ile zarabia astronauta? Jak zostać astronautą NASA? Czy kosmonautą pracującym dla NASA może zostać każdy?
Nasze propozycje
Zarobki

Na czym polega praca lektora filmowego? Ile zarabia lektor za użyczanie swojego głosu?

2 minut(y) czytania
Lektor kojarzy nam się z filmem, ale także ze szkołą językową. Która z tych profesji jest bardziej opłacalna? Ile zarabia lektor w…
Zarobki

To, ile zarabia Jeff Bezos, jest liczone w miliardach. Jak się zdobywa taki majątek?

1 minut(y) czytania
Ile zarabia Jeff Bezos – człowiek, który potrafi wykorzystać swoje wykształcenie, pasje i z odwagą realizuje swoje plany? Czy mogło mu się…
Zarobki

Wysokie standardy, prestiżowe miejsce pracy – ile zarabia stewardessa Emirates? Dlaczego tak trudno zdobyć tę pracę?

1 minut(y) czytania
Zawód stewardessy jest wyjątkowy, ale stanowisko w liniach lotniczych Emirates to coś znacznie więcej. Czy to styl życia i pracy, czy kwestia…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.