Zarobki

Warto być piłkarzem! Ile zarabia Wojciech Szczęsny?

1 minut(y) czytania
Ocena

W 2020 roku Wojciech Szczęsny przedłużył swój kontrakt z Juventusem na kolejne cztery lata rozgrywek. Umowa zakładała sporą podwyżkę dla bramkarza. Obecnie jest on najlepiej opłacanym piłkarzem na tej pozycji w całej serii A. Sprawdź, ile zarabia Szczęsny!

Wojciech Szczęsny jest piłkarzem polskiego pochodzenia, który obecnie zasila szeregi Juventusu Turyn. Bramkarz gra dla tej drużyny od 2017 roku, a jego obecna umowa zakłada, że pozostanie w niej co najmniej do 2024. Warszawiak nie ma co narzekać na warunki zatrudnienia, szczególnie, że dwa lata temu otrzymał sowitą podwyżkę, która sprawiła, że jest najlepiej opłacanym bramkarzem grającym w serii A. Ujawniamy, ile zarabia Szczęsny! To może cię zaskoczyć!

Wojciech Szczęsny – sylwetka piłkarza

Wojciech Szczęsny urodził się 18 kwietnia 1990 roku w Warszawie. Od dzieciństwa uwielbiał grać w piłkę nożną. Jego pasja przerodziła się w pracę. Obecnie jest piłkarzem reprezentacji polski, ale na co dzień zasila szeregi Juventusu Turyn. We wspomnianej drużynie pierwszej ligi gra od 2017 roku i pozostanie w niej co najmniej do 2024, bo właśnie wówczas kończy mu się obecna umowa.

Ile zarabia Szczęsny?

Na chwilę obecną wartość rynkową polskiego bramkarza wycenia się na kwotę 15 milionów euro. Szczęsny najwięcej wart był w grudniu roku 2019, kiedy to eksperci wycenili go na 40 milionów euro. Zastanawiasz się, ile zarabia Szczęsny? Piłkarz jest najlepiej opłacanym bramkarzem w serii A. Kontrakt z Juventusem przynosi mu roczne zarobki na poziomie 12 milionów euro brutto rocznie. Oznacza to, że po opłaceniu podatków Szczęsny otrzymuje na konto kwotę równą około 6,5 miliona euro rocznie.

Kliknij!
Ile zarabia operator wózka widłowego? Czy warto pracować na takim stanowisku? Jak zostać operatorem wózka widłowego w Polsce?

Jeśli do tej pory nie wiedziałeś, ile zarabia Szczęsny, to zapewne wiadomość o jego zarobkach bardzo cię zdziwiła. Bramkarz rokrocznie otrzymuje na swoje konto niemałą sumę pieniędzy, o której przeciętny Polak może jedynie pomarzyć. Może zatem warto zostać piłkarzem?

Zobacz też:
Justyna Redzik
54 Artykuł(y)

o autorze
Zawodowo zajmuje się copywritingiem i usługami finansowymi. Z wykształcenia jest ekonomistką, ekspertem od prawa w biznesie i zarządzania logistyką. Prowadzi firmę, która zajmuje się doradztwem finansowym, dlatego też w tej tematyce czuje się najlepiej. Jej pasją jest psychologia i szeroko rozumiany handmade.
Artykuły
Nasze propozycje
Zarobki

Ile zarabia pracownik biurowy oraz co należy do jego obowiązków?

1 minut(y) czytania
Ocena Biuro kojarzone jest ze spokojnym, cichym i czystym miejscem pracy. Wiele osób właśnie w ten sposób wyobraża sobie swoją przyszłość. Specjalnie…
Zarobki

Marzysz o karierze w radiu? Zobacz, ile zarabia prezenter radiowy!

1 minut(y) czytania
Ocena Praca prezentera radiowego wiąże się z popularnością. Z tego względu wielu ludzi chciałoby uprawiać ten zawód. okazuje się jednak, że praca…
Zarobki

Czym się zajmuje i ile zarabia właściciel firmy budowlanej? Sprawdź!

1 minut(y) czytania
Ocena Posiadanie własnej firmy budowlanej to dobry pomysł na dochodowy biznes. Należy jednak pamiętać, że jedynie najlepsi osiągną w nim sukces. Sprawdziliśmy,…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.