Zarobki

Ile zarabia się w Rossmannie i od czego zależy płaca na różnych stanowiskach?

1 minut(y) czytania
Ocena

Rossmann jest jedną z największych sieci drogerii w Polsce (działalność od 1993 roku). Chcesz wiedzieć, ile zarabia się w Rossmannie? Jeśli tak, to odpowiedź w tym temacie możesz znaleźć w naszym tekście. Miłej lektury!

Rossmann to firma, w której zatrudnia się między innymi pracowników ds. obsługi klienta. W internecie można znaleźć wiele dyskusji na temat wynagrodzeń w tej znanej sieci punktów sprzedażowych. Warto zatem zastanowić się, ile zarabia się w Rossmannie.

Ile zarabia się w Rossmannie? Garść przydatnych informacji

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie – sprawę komplikuje fakt, że na stronie internetowej sieci nie ma oficjalnych informacji odnośnie zarobków na poszczególnych stanowiskach. Z informacji na portalach internetowych oraz analizy ofert pracy można wywnioskować, że zarobki na stanowisku szeregowego sprzedawcy nie są niestety zbyt wysokie. W zależności od lokalizacji wynoszą one od dwóch i pół do około trzech tysięcy złotych netto miesięcznie.

Płaca zasadnicza nie jest jednak jedynym elementem wynagrodzenia. Na to, ile zarabia się w Rossmannie, wpływają także dodatki. Zalicza się do nich między innymi takie rozwiązania jak rabaty na produkty oferowane w sklepie, pakiety socjalne itp. Ważne są także premie – ich wysokość jest prawdopodobnie uzależniona od obrotów wypracowanych przez daną placówkę. Zazwyczaj wynoszą one kilkaset złotych w skali miesiąca.

Z powyższych informacji wynika, że płaca sprzedawców w opisywanej sieci nie jest tak atrakcyjna w porównaniu z zarobkami osiąganymi np. w Biedronce czy Lidlu. Z drugiej jednak strony praca w drogeriach nie jest tak wymagająca.

Ile zarabia się w Rossmannie na innych stanowiskach?

Z ofert pracy znalezionych w sieci można wywnioskować, że pracownicy w centrali sieci handlowej otrzymują podobne wynagrodzenie, jak ma to miejsce w konkurencyjnych przedsiębiorstwach. Dotyczy to między innymi takich zawodów jak specjaliści w zakresie finansów, informatycy itp.

Kliknij!
Ile zarabia informatyk w USA? Sprawdź, jak wyglądają zarobki w IT w Stanach Zjednoczonych!

Ich płaca wynosi prawdopodobnie ok. 5-8 tysięcy złotych netto miesięcznie. Z analizy informacji na forach internetowych wynika, że w tej kwestii opisywany pracodawca nie wyróżnia się ani negatywnie, ani pozytywnie na tle konkurencji.

Zobacz też:
Avatar
375 Artykuł(y)

o autorze
Jest księgową, ostatnio jej specjalizacją stały się zawiłości prawne Polskiego Ładu. Dodatkowo interesuje się finansami osobistymi.
Artykuły
Nasze propozycje
Zarobki

Ile zarabia pracownik biurowy oraz co należy do jego obowiązków?

1 minut(y) czytania
Ocena Biuro kojarzone jest ze spokojnym, cichym i czystym miejscem pracy. Wiele osób właśnie w ten sposób wyobraża sobie swoją przyszłość. Specjalnie…
Zarobki

Marzysz o karierze w radiu? Zobacz, ile zarabia prezenter radiowy!

1 minut(y) czytania
Ocena Praca prezentera radiowego wiąże się z popularnością. Z tego względu wielu ludzi chciałoby uprawiać ten zawód. okazuje się jednak, że praca…
Zarobki

Czym się zajmuje i ile zarabia właściciel firmy budowlanej? Sprawdź!

1 minut(y) czytania
Ocena Posiadanie własnej firmy budowlanej to dobry pomysł na dochodowy biznes. Należy jednak pamiętać, że jedynie najlepsi osiągną w nim sukces. Sprawdziliśmy,…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.