Zarobki

Ile zarabia się w Amazon? Ujawniamy płace na konkretnych stanowiskach!

1 minut(y) czytania
Ocena

Amazon to największy sklep internetowy na świecie. Swoją siedzibę posiada on również w Polsce. Rekrutacja do pracy na magazynie trwa właściwie nieprzerwanie przez cały rok, a firma chwali się mocno konkurencyjnymi stawkami wynagrodzeń. Sprawdziliśmy, ile zarabia się w Amazon!

Obecnie Amazon zatrudnia prawie 1,3 miliona pracowników na całym świecie. Ponad 20 tysięcy z nich stanowią osoby zatrudnione w magazynach ulokowanych w Polsce. Rekrutacja do pracy na magazynie trwa właściwie nieprzerwanie. Można się zatrudnić w charakterze pracownika sezonowego lub na stałe. Na najlepszych czekają awanse i premie. Amazon sam wyznacza standardy wynagrodzeń i sposoby rozliczeń z pracownikami. W tej kwestii okazuje się być mocno konkurencyjny na polskim rynku pracy. Postanowiliśmy sprawdzić, ile zarabia się w Amazon pracując w charakterze pracownika szeregowego i jednego z największych sterników w firmie. Zapraszamy do lektury!

Ile zarabia się w Amazon – pensje najważniejszych osób w firmie

Pensje najważniejszych postaci w przedsiębiorstwie Amazon zostały niedawno ujawnione. Dyrektorzy generalni w przedsiębiorstwie otrzymują w skali roku kwoty rzędu od 50 do nawet 220 milionów dolarów. Lwia część tych pieniędzy wypłacana jest z zysków. Dodatkowo należy wspomnieć, że każdy z menedżerów Amazona posiada pakiet udziałów firmie, a więc zyski przedsiębiorstwa bezpośrednio przekładają się na ich osobiste przychody.

Ile zarabia się w Amazon – stawki dla pracowników polskich magazynów

Zastanawiasz się w takim razie, ile zarabia się w Amazon na polskim magazynie? Pensje fizycznych pracowników rozpoczynają się od 4 000 brutto miesięcznie. Liderzy mogą liczyć na zarobki rzędu 5 000 złotych miesięcznie. Stawka ta zostanie wypłacona w całości jedynie wówczas, gdy będzie się pracowało zgodnie z grafikiem, a więc nie będzie się brało urlopów i zwolnień. Najlepsi i najbardziej wydajni pracownicy mogą dodatkowo liczyć na premię w wysokości 15% podstawy.

Kliknij!
Biskup to urząd w nie tylko tytularny, ale wiążący się z obowiązkami. Ile zarabia biskup za swoją pracę na rzecz kościoła i wiernych?

Jak widać odpowiedź na pytanie, ile zarabia się w Amazon jest całkiem satysfakcjonująca. Pensje są tutaj wypadkową charakterystyki rynku pracy i ofert konkurencji.

Zobacz też:
Justyna Redzik
54 Artykuł(y)

o autorze
Zawodowo zajmuje się copywritingiem i usługami finansowymi. Z wykształcenia jest ekonomistką, ekspertem od prawa w biznesie i zarządzania logistyką. Prowadzi firmę, która zajmuje się doradztwem finansowym, dlatego też w tej tematyce czuje się najlepiej. Jej pasją jest psychologia i szeroko rozumiany handmade.
Artykuły
Nasze propozycje
Zarobki

Ile zarabia pracownik biurowy oraz co należy do jego obowiązków?

1 minut(y) czytania
Ocena Biuro kojarzone jest ze spokojnym, cichym i czystym miejscem pracy. Wiele osób właśnie w ten sposób wyobraża sobie swoją przyszłość. Specjalnie…
Zarobki

Marzysz o karierze w radiu? Zobacz, ile zarabia prezenter radiowy!

1 minut(y) czytania
Ocena Praca prezentera radiowego wiąże się z popularnością. Z tego względu wielu ludzi chciałoby uprawiać ten zawód. okazuje się jednak, że praca…
Zarobki

Czym się zajmuje i ile zarabia właściciel firmy budowlanej? Sprawdź!

1 minut(y) czytania
Ocena Posiadanie własnej firmy budowlanej to dobry pomysł na dochodowy biznes. Należy jednak pamiętać, że jedynie najlepsi osiągną w nim sukces. Sprawdziliśmy,…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.