Zarobki

Ile zarabia rejestratorka medyczna? Dowiedz się, na jakie wynagrodzenie może liczyć specjalista w tym zawodzie!

1 minut(y) czytania
Ocena

Podstawą działania placówek zdrowotnych jest sprawny obieg dokumentacji oraz rejestracja pacjentów. Zadania te wykonują rejestratorki. Ile zarabia rejestratorka medyczna w 2022 roku? Jeśli chcesz poznać odpowiedź, koniecznie przeczytaj poniższy tekst.

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że rejestratorka medyczna to swego rodzaju wizytówka placówki lekarskiej. To właśnie do rejestratorki należy wykonywanie takich zadań, jak na przykład przyjmowanie zgłoszeń od pacjentów, udzielanie odpowiedzi na ich pytania oraz nadzór nad obiegiem dokumentacji w przedsiębiorstwie. W związku z tym można znaleźć w sieci wiele pytań odnośnie tego, ile zarabia rejestratorka medyczna.

Rejestratorka medyczna – średnie zarobki

Praca na stanowisku rejestratorki medycznej oznacza średnie zarobki na poziomie wynoszącym około 3500–4000 złotych brutto miesięcznie. Niestety, początkujące osoby w branży mogą liczyć na wynagrodzenie niewiele wyższe niż 3010 zł brutto (minimalne wynagrodzenie ustawowe). Praktyka pokazuje, że nieco wyższe zarobki osiągają pracownicy zatrudnieni w prywatnych placówkach ochrony zdrowia.

Dodatkowe benefity w pracy rejestratorki medycznej

Wynagrodzenie osiągane przez rejestratorki medyczne nie należy do szczególnie wysokich. To, ile zarabia rejestratorka medyczna, nie powinno być jednak jedynym kryterium wyboru ścieżki zawodowej. Przedstawiciele tego zawodu również mają szerokie możliwości rozwoju.

Praca w zawodzie rejestratorki to także duża szansa na takie dodatkowe benefity pozapłacow,e jak na przykład prywatne ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie kursów i szkoleń oraz karnety na siłownię/fitness.

Ponadto należy pamiętać, że praca rejestratorki cechuje się wysokim poziomem stabilności. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy zamierzają związać się z danym miejscem pracy na kilka czy nawet kilkanaście lat.

Wreszcie doświadczenie zdobyte na stanowisku rejestratorki medycznej daje cenne kwalifikacje na rynku pracy. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w przyszłości podjąć zatrudnienie w charakterze doradcy klienta itp.

Kliknij!
Jakie obowiązki ma operator maszyn CNC? Ile kosztuje kurs? Ile zarabia operator CNC? Miesięczne wynagrodzenie w Polsce
Zobacz też:
Nasze propozycje
Zarobki

Ile zarabia radny w radzie gminy, powiatu i sejmiku wojewódzkiego? Od czego zależy wysokość diet radnych?

1 minut(y) czytania
Ocena Ile zarabia radny w radzie gminy, powiatu i sejmiku wojewódzkiego? Nie są to małe kwoty, zważywszy na to, że sesje rady…
Zarobki

Ile zarabia bibliotekarz? Czy jest to ciekawa praca?

2 minut(y) czytania
Ocena Ile zarabia bibliotekarz? Kwota jego wynagrodzenia nie budzi westchnień zazdrości. Z drugiej strony jest to stabilna i spokojna praca w „budżetówce”….
Zarobki

Ile zarabia Julia Wieniawa? Prześwietlamy zarobki młodej gwiazdy ekranu

1 minut(y) czytania
4.6/5 – (7 votes) Zarobki osobowości medialnych często pochodzą z wielu źródeł. Także na to, ile zarabia Julia Wieniawa, składa się kilka…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.