Zarobki

Chcesz wiedzieć, ile zarabia Lewandowski w Bayernie Monachium? Sprawdź zarobki jednego z najlepszych zawodników!

3 minut(y) czytania

To, ile zarabia Lewandowski, niewątpliwie wzbudza duże emocje i zainteresowanie zarówno wśród długoletnich fanów piłki nożnej, jak i osób, które na co dzień nie fascynują się sportem. Sprawdź, na jakie sumy może liczyć Robert Lewandowski w Bundeslidze!

Nie ulega wątpliwości, że przychody wybitnych zawodników piłki nożnej potrafią być naprawdę spektakularne i imponujące. Ten temat budzi ogromne emocje. Trzeba pamiętać o tym, że sport wymaga ogromnego wysiłku, poświęcenia i wyczerpujących treningów. Wiele osób chciałoby w przyszłości dołączyć do jednej z elitarnych drużyn piłkarskich, choć wiadome jest, że na najwyższe kwoty może liczyć wyłącznie naprawdę wąskie grono zasłużonych zawodników. Z pewnością warto zdawać sobie z tego sprawę i wiedzieć o tym, że na pensje graczy w piłkę przekładają się zasługi i gole. Sprawdź, ile zarabia Lewandowski!

Ile zarabia Lewandowski za granie w ekstraklasie?

Jak podają rozmaite źródła na podstawie raportu zamieszczonego przez „Bild”, kapitan reprezentacji Polski może liczyć na kwotę przewyższającą 20 mln euro za sezon. Mogą to być nawet 23 mln euro, co niewątpliwie przyprawia o zawrót głowy. „Bild” opublikował listę płac zawodników Bayernu Monachium, z której wynika, że Manuel Neuer grający w tym samym klubie inkasuje niemal 20 mln euro. Z kolei Ronaldo może zarabiać w lidze nawet 31 mln euro rocznie! Trzeba jednak pamiętać o tym, że majątek gromadzony przez zawodników często nie opiera się wyłącznie o aktywności sportowe.

Dodatkowe zarobki Roberta Lewandowskiego za akcje promocyjne

Jak powszechnie wiadomo, Robert Lewandowski uczestniczy również w rozmaitych kampaniach promocyjnych, co jest bez wątpienia dodatkowym źródłem przychodu, i to niemałego. Wizerunek kapitana reprezentacji Polski jest bardzo cenny z punktu widzenia reklamodawców. Ile zarabia Lewandowski na podstawie kontraktów reklamowych? Mogą to być sumy rzędu nawet dziesięciu milionów dolarów rocznie! Jak widać, akcje marketingowe są niewątpliwie dochodowymi przedsięwzięciami. W sferze generowania dodatkowych przychodów zawodnicy mają naprawdę duże możliwości.

Kliknij!
Ile zarabia weterynarz? Sprawdź, od czego zależą zarobki weterynarzy w Polsce

Zarobki Lewandowskiego a bycie współwłaścicielem restauracji

Oprócz tego Robert Lewandowski podejmuje również inne aktywności. Wśród jego biznesowych przedsięwzięć można wymienić między innymi niedawne otwarcie restauracji, której jest współwłaścicielem. Aspekt ten bez wątpienia wpływa w pewnym stopniu na całokształt majątku napastnika, gdyż jest dosyć proste do przewidzenia, że wiele osób wybierze się do tego lokalu gastronomicznego nie tylko po to, aby coś zjeść, ale również z czystej sympatii do Lewandowskiego oraz podziwu dla swojego sportowego idola. Ponadto napastnik inwestuje w nieruchomości i biznesy. Jego żona Anna też jest aktywna zawodowo.

Pensja polskiego piłkarza – ile zarabia się w tym zawodzie?

Wiele osób marzy o tym, aby grać profesjonalnie w piłkę. Niejednokrotnie ma na to wpływ właśnie wizja ogromnych przychodów zawodników. Należy jednak mieć na uwadze, że nie każdy będzie w stanie tyle zainkasować za granie w piłkę nożną. Jedynie wąska grupa graczy z zasługami na swoim koncie i dużymi osiągnięciami może liczyć na duże sumy. Gra w niewielkich drużynach na stosunkowo niskich szczeblach hierarchii nie pozwoli zgarnąć kilkunastu milionów euro rocznie. Wszystko zależy tu od okoliczności i zespołu, a także szans na podwyżkę. Bycie w gronie najlepiej zarabiających zawodników to przywilej.

Jeśli chcesz zostać zawodnikiem piłki nożnej, jest to niewątpliwie ambitny plan, choć może być on trudny do realizacji. Na grze w drużynie sportowej można nieźle zarobić, ale na kwoty przyprawiające o zawrót głowy mogą liczyć tylko niektórzy. Z pewnością trzeba zdawać sobie z tego sprawę i pamiętać, że droga do sukcesu wymaga determinacji oraz olbrzymiego wysiłku. Jeżeli więc marzysz o takiej właśnie ścieżce kariery, postaw na intensywne treningi, bądź zawzięty i dbaj o swoją motywację do działania. Bez niej może być naprawdę trudno osiągnąć sukces w tej branży.

Kliknij!
Ile zarabia spawacz? Od czego zależy jego pensja?
Zobacz też:
Avatar
154 Artykuł(y)

o autorze
Jest księgową, ostatnio jej specjalizacją stały się zawiłości prawne Polskiego Ładu. Dodatkowo interesuje się finansami osobistymi.
Artykuły
Nasze propozycje
Zarobki

Na czym polega praca lektora filmowego? Ile zarabia lektor za użyczanie swojego głosu?

2 minut(y) czytania
Lektor kojarzy nam się z filmem, ale także ze szkołą językową. Która z tych profesji jest bardziej opłacalna? Ile zarabia lektor w…
Zarobki

To, ile zarabia Jeff Bezos, jest liczone w miliardach. Jak się zdobywa taki majątek?

1 minut(y) czytania
Ile zarabia Jeff Bezos – człowiek, który potrafi wykorzystać swoje wykształcenie, pasje i z odwagą realizuje swoje plany? Czy mogło mu się…
Zarobki

Wysokie standardy, prestiżowe miejsce pracy – ile zarabia stewardessa Emirates? Dlaczego tak trudno zdobyć tę pracę?

1 minut(y) czytania
Zawód stewardessy jest wyjątkowy, ale stanowisko w liniach lotniczych Emirates to coś znacznie więcej. Czy to styl życia i pracy, czy kwestia…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.