Zarobki

Praca, w której zdobędziesz nie tylko pieniądze, ale też świetną kondycję i figurę? Sprawdź, ile zarabia kurier Pyszne.pl!

1 minut(y) czytania
Ocena

Wysokość wynagrodzenia dostawcy jedzenia w dużej mierze zależy od niego samego. Należy jednak pamiętać, że praca nie należy do najłatwiejszych, a sam pracownik zobligowany jest do poniesienia pewnych kosztów. Sprawdziliśmy, ile zarabia kurier Pyszne.pl!

Pyszne.pl to marka zatrudniająca głównie kurierów rowerowych. To mocno elastyczne zajęcie, ponieważ sam zatrudniony decyduje o godzinach, w których będzie pracował. Pracownicy mogą liczyć na pracę na świeżym powietrzu, konkurencyjne wynagrodzenie oraz wsparcie ze strony przełożonych. Sprawdziliśmy, ile zarabia kurier Pyszne.pl oraz na czym dokładnie polega jego praca!

Na czym polega praca kuriera Pyszne.pl?

Marka Pyszne.pl należy do Just Eat Takeaway, ale ma własną agencją, która podpisuje z pracownikami umowy cywilnoprawne. Na ich podstawie pracownicy uzyskują dostęp do ubezpieczenia. Pracę można traktować jako dorywczą lub jako podstawową formę zarobku. Ważne jest, aby w miesiącu przepracować minimum 40 godzin.

Pracownik decyduje, czy chce korzystać z własnego środka transportu, czy pojazdu firmowego. Jeśli decyzja padnie na własny rower, to firma wypłaca mu dodatkowy ekwiwalent przeznaczony na jego utrzymanie w przyzwoitym stanie. W niektórych lokalizacjach koniecznym jest wybór firmowego roweru lub skutera elektrycznego.

Podczas pełnienia zmiany kurierskiej pracownicy objęci są ubezpieczeniem OC oraz NNW. Kurierzy nie przewożą gotówki ani terminali płatniczych, ponieważ klienci płacą online. Strój służbowy (pomarańczowe plecaki, płaszcze i inne części garderoby) wypożyczany jest kurierom za darmo.

Ile zarabia kurier Puyszne.pl?

Zarobki kurierów rozwożących jedzenie dla Pyszne.pl wpływa kilak składowych:

  • wynagrodzenie podstawowe;
  • sytuacja na lokalnym rynku pracy;
  • premie;
  • napiwki;
  • bonusy finansowe.

Pracownicy zobowiązani są do korzystania z firmowej aplikacji Scoober, ale nie otrzymują firmowych smartfonów. Dostają natomiast dodatkowe 25 złotych miesięcznie tytułem konieczności korzystania z mobilnego internetu.

Kliknij!
Ile zarabiają sekretarki? Jaki jest ich zakres obowiązków? Na jakie zarobki możesz liczyć na tym stanowisku?

Podstawowa stawka godzinowa dla kurierów znajduje się przeważnie w granicach od 22 do 27 złotych brutto na godzinę.

Podsumowując, praca kuriera rowerowego potrafi być naprawdę opłacalna.

Zobacz też:
Justyna Redzik
54 Artykuł(y)

o autorze
Zawodowo zajmuje się copywritingiem i usługami finansowymi. Z wykształcenia jest ekonomistką, ekspertem od prawa w biznesie i zarządzania logistyką. Prowadzi firmę, która zajmuje się doradztwem finansowym, dlatego też w tej tematyce czuje się najlepiej. Jej pasją jest psychologia i szeroko rozumiany handmade.
Artykuły
Nasze propozycje
Zarobki

Ile zarabia pracownik biurowy oraz co należy do jego obowiązków?

1 minut(y) czytania
Ocena Biuro kojarzone jest ze spokojnym, cichym i czystym miejscem pracy. Wiele osób właśnie w ten sposób wyobraża sobie swoją przyszłość. Specjalnie…
Zarobki

Marzysz o karierze w radiu? Zobacz, ile zarabia prezenter radiowy!

1 minut(y) czytania
Ocena Praca prezentera radiowego wiąże się z popularnością. Z tego względu wielu ludzi chciałoby uprawiać ten zawód. okazuje się jednak, że praca…
Zarobki

Czym się zajmuje i ile zarabia właściciel firmy budowlanej? Sprawdź!

1 minut(y) czytania
Ocena Posiadanie własnej firmy budowlanej to dobry pomysł na dochodowy biznes. Należy jednak pamiętać, że jedynie najlepsi osiągną w nim sukces. Sprawdziliśmy,…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.