Zarobki

Ile zarabia Kuba Wojewódzki? Przeczytaj, w jaki sposób dorobił się fortuny

2 minut(y) czytania

Zarobki celebrytów stale szokują. Okazuje się bowiem, że znani Polacy zarabiają miesięcznie niebagatelne sumy. Sprawdź, ile zarabia Kuba Wojewódzki i czy zalicza się do grona bogaczy.

Kuba Wojewódzki od dawna żyje w luksusach. Jest jedną z najbogatszych osób w kraju i często się tym chwali w social mediach. Ma apartamenty w kilku miastach w Polsce. Posiada imponującą kolekcję sportowych samochodów, a także luksusowy jacht i prywatny odrzutowiec. Kilka razy w roku wyjeżdża na urlop do egzotycznych kurortów. Skąd ma na to pieniądze? Ile zarabia Kuba Wojewódzki? Przeczytaj!

Fakty i ciekawostki na temat kariery Kuby Wojewódzkiego

Zanim dowiesz się, ile zarabia Kuba Wojewódzki, przeczytaj o jego karierze zawodowej. Ten popularny showman nie ukończył studiów. Swoją karierę zaczynał jako dziennikarz muzyczny. Pracował też, jako dyrektor firmy fonograficznej i redaktor naczelny miesięcznika „Brum”. Miał swoje audycje w stacjach radiowych Antyradio i Eska Rock. Publikował felietony w prasie polityczno-społecznej. Zagrał też w kilku filmach, serialach i w wielu reklamach. Umiejętnie wykorzystywał rosnącą popularność. Był jurorem w kilku programach talent show, m.in. w „Idolu”, „Mam talent” i „Małych gigantach”. Od 2012 roku prowadzi w stacji TVN swój autorski talk-show „Kuba Wojewódzki”.

Najważniejsza jest dla niego oglądalność

W zdobyciu rozgłosu pomogła mu wrodzona przebojowość i skłonność do wzniecania skandali. Jego programy zawierały treści ksenofobiczne i rasistowskie, a on sam oskarżony był o znieważenie flagi polskiej. Z tego powodu stacja TVN zapłaciła karę niemal pół miliona złotych. Poza tym Wojewódzki znany jest z tego, że potrafi pytać gości swojego programu o najbardziej bolesne i intymne sprawy, przy czym przerywa odpowiedź, zagaduje i kpi z rozmówcy. Dlatego niektórzy celebryci nie przyjmują zaproszenia do jego talk-show. Jakie czynniki wpływają na to, ile zarabia Kuba Wojewódzki?

Kliknij!
Ile zarabia mechanik w polskich warsztatach? Prezentujemy zarobki mechaników samochodowych!

Ile zarabia Kuba Wojewódzki?

Podobno więcej od samego mistrza piłki nożnej Roberta Lewandowskiego. Gwiazdor zarabia duże pieniądze jako juror programów wyszukujących nowe talenty muzyczne. Czerpie olbrzymie zyski z reklam telewizyjnych i prasowych, a także z kanałów w mediach społecznościowych. Olbrzymią popularnością cieszy się jego profil na Instagramie. Zapewne dlatego przypomina nieco baner reklamowy. Przypuszcza się, że suma dochodów Kuby Wojewódzkiego może wynosić nawet kilkanaście milionów rocznie.

Trudno policzyć, ile zarabia Kuba Wojewódzki. Nie jest urzędnikiem ani politykiem, więc nie przedstawia publicznych sprawozdań majątkowych. Nie ma wątpliwości co do tego, że jest bardzo bogaty i lubi się tym chwalić.

Zobacz też:
Avatar
154 Artykuł(y)

o autorze
Jest księgową, ostatnio jej specjalizacją stały się zawiłości prawne Polskiego Ładu. Dodatkowo interesuje się finansami osobistymi.
Artykuły
Nasze propozycje
Zarobki

Na czym polega praca lektora filmowego? Ile zarabia lektor za użyczanie swojego głosu?

2 minut(y) czytania
Lektor kojarzy nam się z filmem, ale także ze szkołą językową. Która z tych profesji jest bardziej opłacalna? Ile zarabia lektor w…
Zarobki

To, ile zarabia Jeff Bezos, jest liczone w miliardach. Jak się zdobywa taki majątek?

1 minut(y) czytania
Ile zarabia Jeff Bezos – człowiek, który potrafi wykorzystać swoje wykształcenie, pasje i z odwagą realizuje swoje plany? Czy mogło mu się…
Zarobki

Wysokie standardy, prestiżowe miejsce pracy – ile zarabia stewardessa Emirates? Dlaczego tak trudno zdobyć tę pracę?

1 minut(y) czytania
Zawód stewardessy jest wyjątkowy, ale stanowisko w liniach lotniczych Emirates to coś znacznie więcej. Czy to styl życia i pracy, czy kwestia…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.