Zarobki

Ile zarabia kierownik w markecie Dino? Stawka i zakres obowiązków

1 minut(y) czytania

Ile zarabia kierownik w markecie Dino? Osoba na tym stanowisku musi zarządzać całym sklepem oraz podlegającym jej personelem. To dość odpowiedzialne zajęcie, więc warto sprawdzić, czy zarobki są adekwatne do oczekiwań pracodawcy.

Dino to sieć marketów, które zlokalizowane są w małych miastach. Jeśli sklep działa w większym ośrodku miejskim, to zwykle na jego peryferiach. Firma szybko się rozwija, poszukuje nowych gruntów pod planowane obiekty handlowe. Stale rosnąca sprzedaż wymaga prowadzenia rekrutacji – również na stanowiska kierownicze. Ile zarabia kierownik w markecie Dino i jakie są jego obowiązki?

Czy praca w markecie jest trudna?

Nie można się oszukiwać – praca w branży handlowej jest trudna i wymagająca. Długie godziny otwarcia wymagają stosowania systemu zmianowego, trzeba również pilnować zaopatrzenia i przyjmować dostawy towaru. Nad wszystkim musi czuwać kierownik sklepu. Osoba, która chce pracować na tym stanowisku, musi wykazywać się też umiejętnościami interpersonalnymi, ma bowiem do czynienia zarówno z klientami, jak i podwładnymi.

Kierownik w markecie Dino – wymagania

Czego oczekują rekruterzy, którzy poszukują osób na to stanowisko? Kierownik w markecie Dino musi wykazywać się umiejętnościami przywódczymi, ponieważ do niego należy zarządzanie zespołem. Odpowiada również za asortyment sklepu, a także reprezentuje firmę przed klientami i dostawcami. 

Istotne umiejętności kierownika w markecie Dino to:

  • skuteczne planowanie i zarządzanie zespołem;
  • kreatywność i komunikatywność;
  • orientowanie się w specyfice handlu detalicznego.

Ile zarabia kierownik w markecie Dino?

Osoby, które myślą o zatrudnieniu w tym miejscu, zastanawiają się, ile zarabia kierownik w markecie Dino. Na jego wynagrodzenie składa się podstawa oraz premia, którą można wypracować na tym stanowisku. Dokładne stawki nie zostały podane do wiadomości publicznej, natomiast średnie wynagrodzenie szacowane jest na około 3490 zł brutto.

Kliknij!
Ile zarabia przedstawiciel handlowy? Jak rozpocząć pracę jako handlowiec? Zarobki przedstawiciela handlowego a branża

Na to, ile zarabia kierownik w markecie Dino, wpływa nie tylko ogólna polityka firmy, ale też jego doświadczenie oraz umiejętności, a także premia. Częstą praktyką są awanse wewnętrzne, co daje okazję do negocjowania stawki.

Zobacz też:
Nasze propozycje
Zarobki

Na czym polega praca lektora filmowego? Ile zarabia lektor za użyczanie swojego głosu?

2 minut(y) czytania
Lektor kojarzy nam się z filmem, ale także ze szkołą językową. Która z tych profesji jest bardziej opłacalna? Ile zarabia lektor w…
Zarobki

To, ile zarabia Jeff Bezos, jest liczone w miliardach. Jak się zdobywa taki majątek?

1 minut(y) czytania
Ile zarabia Jeff Bezos – człowiek, który potrafi wykorzystać swoje wykształcenie, pasje i z odwagą realizuje swoje plany? Czy mogło mu się…
Zarobki

Wysokie standardy, prestiżowe miejsce pracy – ile zarabia stewardessa Emirates? Dlaczego tak trudno zdobyć tę pracę?

1 minut(y) czytania
Zawód stewardessy jest wyjątkowy, ale stanowisko w liniach lotniczych Emirates to coś znacznie więcej. Czy to styl życia i pracy, czy kwestia…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.