Zarobki

Ile zarabia kierownik Biedronki? Czy praca dla spółki Jeronimo Martins Polska S.A. jest opłacalna? Sprawdź!

1 minut(y) czytania

Praca w sklepie jest jednym z najbardziej popularnych zajęć zarobkowych. Sprzedawcy stanowią szeroką grupę pracowników. W każdym obiekcie handlowym musi jednak być również szef. Sprawdź, ile zarabia kierownik Biedronki!

Sieć sklepów Biedronka podbija polski rynek już od 1995 roku. Popularne markety są jednymi z najchętniej odwiedzanych przez konsumentów. Czy pracodawca zapewnia zarobki adekwatne do stopnia trudności pracy? Ile zarabia kierownik Biedronki, a na jaką pensję może liczyć osoba zatrudniona na stanowisku sprzedawcy? Czy warto wiązać swoją przyszłość z pracą w sklepie? Dowiedz się, jak wynagradzana jest praca dla znanego giganta handlowego!

Ile może zarobić sprzedawca w Biedronce?

Praca z klientem nie należy do łatwych zajęć. Jest to spore obciążenie psychiczne, ponieważ pewne grono ludzi nie traktuje sprzedawców z należytym szacunkiem. W sklepach sieci Biedronka codziennie przewijają się setki klientów. Osoby zatrudnione w tym miejscu muszą mierzyć się więc ze sporym nakładem obowiązków. Czy otrzymują za pracę godne pieniądze? Sprzedawcy mogą liczyć od 3460 do 4090 zł brutto miesięcznie na start. W kwotę wliczona została płaca zasadnicza, nagroda za obecność oraz miesięczna premia. Jak zapewnia Biedronka, wraz z większym stażem wynagrodzenie wzrasta.

Praca w sklepie – ile zarabia kierownik Biedronki?

W każdym sklepie znajduje się również osoba na stanowisku kierowniczym. Praca w zawodzie kierownika sklepu łączy się z odpowiedzialnością i może być sporym wyzwaniem. To, ile zarabia kierownik Biedronki, zależy przede wszystkim od stażu pracy. W pierwszym roku wypłata kierownika waha się między 5100 a 7840 zł brutto miesięcznie. Zastępca kierownika otrzymuje na początek od 3950 do 5700 zł brutto.

Wiesz już, ile zarabia kierownik Biedronki. Taka praca wiąże się z większym nakładem obowiązków, jednak wynagrodzenie w sklepie na tym stanowisku wydaje się w sporej mierze to rekompensować.

Kliknij!
Ile zarabia kurier i jakie warunki musi spełnić? Prześwietlamy zarobki kurierów!
Zobacz też:
Avatar
154 Artykuł(y)

o autorze
Jest księgową, ostatnio jej specjalizacją stały się zawiłości prawne Polskiego Ładu. Dodatkowo interesuje się finansami osobistymi.
Artykuły
Nasze propozycje
Zarobki

Na czym polega praca lektora filmowego? Ile zarabia lektor za użyczanie swojego głosu?

2 minut(y) czytania
Lektor kojarzy nam się z filmem, ale także ze szkołą językową. Która z tych profesji jest bardziej opłacalna? Ile zarabia lektor w…
Zarobki

To, ile zarabia Jeff Bezos, jest liczone w miliardach. Jak się zdobywa taki majątek?

1 minut(y) czytania
Ile zarabia Jeff Bezos – człowiek, który potrafi wykorzystać swoje wykształcenie, pasje i z odwagą realizuje swoje plany? Czy mogło mu się…
Zarobki

Wysokie standardy, prestiżowe miejsce pracy – ile zarabia stewardessa Emirates? Dlaczego tak trudno zdobyć tę pracę?

1 minut(y) czytania
Zawód stewardessy jest wyjątkowy, ale stanowisko w liniach lotniczych Emirates to coś znacznie więcej. Czy to styl życia i pracy, czy kwestia…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.