Zarobki

Muzyka pop: ile zarabia Justin Bieber? Ujawniamy zarobki gwiazdy!

1 minut(y) czytania
Ocena

Justin Bieber to ulubieniec i idol wielu nastolatek. Piosenkarz swoją karierę rozpoczął jako dwunastoletni chłopiec i od tego czasu nieprzerwanie znajduje się na okładkach gazet i pierwszych stronach najpopularniejszych tabloidów. Ujawniamy, ile zarabia Justin Bieber!

Justin Bieber to obecnie 28-letni kanadyjski artysta. W świecie show-biznesu znany jest już od 16 lat, kiedy to został odkryty przez znanych amerykańskich krytyków wokalnych. Przez ten czas Bieber zdołał zgromadzić spory majątek i podbić serca milionów fanów na całym świecie. Postanowiliśmy sprawdzić, ile zarabia Justin Bieber i jakim majątkiem dysponuje!

Kim jest Justin Bieber?

Justin Bieber jest kanadyjskim piosenkarzem, autorem tekstów, aktorem oraz producentem muzycznym. W ciągu kilkunastu lat swojej popularności zdołał sprzedać ponad 150 milionów albumów na całym świecie oraz podbić serca setek milionów fanów. Obecnie Bieber posiada spory majątek, który cały czas poszerza, ponieważ artysta nie zamierza zakończyć swojej kariery.

Ile zarabia Justin Bieber?

Obecnie majątek Biebera szacowany jest na ponad 300 milionów dolarów amerykańskich. Młoda gwiazda zarabia rocznie około 80 milionów dolarów. Jego zarobki są ściśle uzależnione od liczby tras koncertowych, zagranych koncertów oraz ilości sprzedanych albumów. Zgodnie z danymi publikowanymi przez Forbes, Bieber podczas jednego koncertu zarabia około jednego miliona dolarów.

Oprócz sprzedaży muzyki, Bieber bierze udział w kampaniach reklamowych i promocyjnych. Ponadto posiada własną linię ubrań, dezodorantów i edycję chodaków. Wszystko to poszerza jego budżet.

Bieber posiada trzy nieruchomości:

  • pierwsza znajduje się na zamkniętym osiedlu w Beverly Park i warta jest około 28, 5 miliona dolarów;
  • druga warta jest 8,5 miliona dolarów;
  • trzecia to rezydencja w Ontario w Kanadzie o wartości 5 milionów dolarów.
Kliknij!
Ile zarabia sprzedawca? Przeciętne wynagrodzenie na stanowisku kasjera i sprzedawcy

Ponadto artysta jest właścicielem kilku luksusowych aut.

Podejmując próbę odpowiedzi na pytanie, ile zarabia Justin Bieber, należałoby wziąć pod uwagę nie tylko dochody z zagranych koncertów, ale również z kampanii reklamowych i promocyjnych oraz ze sprzedaży własnych kolekcji odzieży i dezodorantów. Jedno jest pewne – młoda gwiazda dysponuje naprawdę imponującym majątkiem.

Zobacz też:
Justyna Redzik
54 Artykuł(y)

o autorze
Zawodowo zajmuje się copywritingiem i usługami finansowymi. Z wykształcenia jest ekonomistką, ekspertem od prawa w biznesie i zarządzania logistyką. Prowadzi firmę, która zajmuje się doradztwem finansowym, dlatego też w tej tematyce czuje się najlepiej. Jej pasją jest psychologia i szeroko rozumiany handmade.
Artykuły
Nasze propozycje
Zarobki

Ile zarabia pracownik biurowy oraz co należy do jego obowiązków?

1 minut(y) czytania
Ocena Biuro kojarzone jest ze spokojnym, cichym i czystym miejscem pracy. Wiele osób właśnie w ten sposób wyobraża sobie swoją przyszłość. Specjalnie…
Zarobki

Marzysz o karierze w radiu? Zobacz, ile zarabia prezenter radiowy!

1 minut(y) czytania
Ocena Praca prezentera radiowego wiąże się z popularnością. Z tego względu wielu ludzi chciałoby uprawiać ten zawód. okazuje się jednak, że praca…
Zarobki

Czym się zajmuje i ile zarabia właściciel firmy budowlanej? Sprawdź!

1 minut(y) czytania
Ocena Posiadanie własnej firmy budowlanej to dobry pomysł na dochodowy biznes. Należy jednak pamiętać, że jedynie najlepsi osiągną w nim sukces. Sprawdziliśmy,…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.