Zarobki

Na YouTubie naprawdę da się zarobić! Przykładem jest ,,Hejka tu Lenka”. Ile zarabia dziewczynka?

1 minut(y) czytania
Ocena

Lenka to jedna z najmłodszych twórczyń polskiego YouTuba. Sławę w sieci przyniosły jej filmy recenzujące popularne zabawki oraz bajki dla dzieci. Poznałeś już ,,Hejka tu Lenka”? Ile zarabia Lenka Pachuc?

Lenka Pachuc jest twórczynią polskiego kanału na Youtube ,,Hejka tu Lenka”. Młoda artystka recenzuje i testuje popularne zabawki oraz tworzy filmiki w formie bajek dla dzieci. Dziewczynka uwielbia dobrą zabawę i właśnie taką pokazuje swoim widzom. Zastanawiałeś się, czy na YouTubie można dobrze zarobić? Sprawdziliśmy, ile zarabia ,,Hejka tu Lenka”!

Kim właściwie jest ,,Hejka tu Lenka”?

,,Hejka tu Lenka” to kanał na YouTubie należący do jednej z najmłodszych polskich twórczyń, Lenki Pachuc. Dziewczynka od 2016 roku tworzy własny kanał dla dzieci, na którym testuje i recenzuje popularne modele zabawek oraz tworzy filmiki w stylu bajek. Na kanale dziewczynki znalazło się już 836 filmików, które ogląda regularnie 1 310 000 subskrybentów. Kanał dziewczynki jest doskonałym miejscem dla producentów produktów, których odbiorcami docelowymi są najmłodsi. To właśnie oni zapewniają Lence ponadprzeciętne zarobki.

,,Hejka tu Lenka” – ile zarabia?

Pierwszy film na kanale ,,Hejka tu Lenka” pojawił się dokładnie 3. grudnia 2016 roku. Od tego czasu Lenka wraz z rodzicami opublikowała 836 filmów, które obejrzano ponad 990 milionów razy. Kanał ma  ponad 1,3 miliona subskrybentów, wśród których większość stanowią kobiety. Wszystko to sprawiło, że na dzień dzisiejszy kanał Lenki wyceniany jest na niebagatelną kwotę 1,08 milionów euro. Szacuje się, że miesięczne zarobki kanału oscylują w wokół 9 tysięcy euro miesięcznie.

Zastanawiałeś się, czy na Youtubie da się dobrze zarobić? Doskonałym przykładem jest kanał ,,Hejka tu Lenka”. Ile zarabia ta mała dziewczynka? Jej kanał przynosi miesięczny dochód oscylujący wokół 9 tysięcy euro, co sprawia, że ta młoda dama już za dziecięcych lat podarowała sobie świetny start w dorosłe, stateczne życie.

Kliknij!
Ile zarabia izak i jakie są źródła jego dochodów?
Zobacz też:
Justyna Redzik
54 Artykuł(y)

o autorze
Zawodowo zajmuje się copywritingiem i usługami finansowymi. Z wykształcenia jest ekonomistką, ekspertem od prawa w biznesie i zarządzania logistyką. Prowadzi firmę, która zajmuje się doradztwem finansowym, dlatego też w tej tematyce czuje się najlepiej. Jej pasją jest psychologia i szeroko rozumiany handmade.
Artykuły
Nasze propozycje
Zarobki

Ile zarabia pracownik biurowy oraz co należy do jego obowiązków?

1 minut(y) czytania
Ocena Biuro kojarzone jest ze spokojnym, cichym i czystym miejscem pracy. Wiele osób właśnie w ten sposób wyobraża sobie swoją przyszłość. Specjalnie…
Zarobki

Marzysz o karierze w radiu? Zobacz, ile zarabia prezenter radiowy!

1 minut(y) czytania
Ocena Praca prezentera radiowego wiąże się z popularnością. Z tego względu wielu ludzi chciałoby uprawiać ten zawód. okazuje się jednak, że praca…
Zarobki

Czym się zajmuje i ile zarabia właściciel firmy budowlanej? Sprawdź!

1 minut(y) czytania
Ocena Posiadanie własnej firmy budowlanej to dobry pomysł na dochodowy biznes. Należy jednak pamiętać, że jedynie najlepsi osiągną w nim sukces. Sprawdziliśmy,…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.